Praznik Glasbe 2016 | Urnik in zemljevid
13 lokacij, več kot 60 nastopajočih.
urnik, praznik, glasbe, 2016
5
home,page,page-id-5,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-9.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
praznik glasbe
Trnow Park Jam Radio Študent stage Škuc stage Cocta stage Ziferblat piano open stage Balkon univerze v Ljubljani Pritličje stage Radio Terminal stage KUD Petkovškovo nabrežje stage Centralna Postaja stage Ribji trg SAE Institute Ljubljana stage
TROBILNI ANSAMBEL AKADEMIJE ZA GLASBO
12:00
PRIZORIŠČE ODPRTO ZA VSE PIANISTE
12:30
PULCIJA
13:00
ROCK HEROES
13:00
FELIS CATUS
14:00
SUNSHINE & THE LOUD CLOUDS
14:00
TERAPIN
14:00
PZ GOLOVEC
14:00
BLUE TOWN'S RADIO
14:00
ŽPZ GENERACIJA 57
14:30
LAVKA
15:00
REŠETANJE: DJ ZENF
15:00
ISOMETRIC
15:00
.ČUNFA
15:00
GLASBENE SKUPINE OŠ MAJDE VRHOVNIK IN OŠ BEŽIGRAD
15:00
LLOYD & BUH PLAY THE BLACK KEYS
15:00
SANDRA ERPE
15:00
GLASBENA ŠOLA ARSEM
15:00
BURŽUAZIJA
15:00
JIGGY
16:00
JERNEJ ZORAN & GABER BRIN
16:00
FREEVERSE
16:00
RADIO TERMINAL
16:00
TOMI LORBER IN ORKESTER
16:00
SOFTSKINSON B2B LEVANAEL
16:00
ARTISTIK
16:00
WE JUST DON'T
16:00
DARE ACOUSTIC
16:30
PZ SVOBODA MENGEŠ
16:30
RIDDIM OPERATOR DJ
17:00
HANA FATUR
17:00
LATIN BOHEMIAN
17:00
ŽIGA MURKO
17:00
UČENCI MATEJA MRŠNIKA
17:00
DRETA RIVER BAND
17:00
VOCIS IMAGO
17:00
BÜTLI
17:00
PZ SANKOFA
17:30
BORKA
18:00
AJDA STINA TUREK QUARTET
18:00
MATEJ KRAJNC & ALEX BASS
18:00
FELIS CATUS
18:00
ŽLED
18:00
POSEBEN GUŠT
18:00
DREAD TAFARIAN
18:00
KUD JEVNICA – PEVSKI ZBOR
18:00
KUD JEVNICA – BOBNARJI
18:30
DIAREJA EKPLOZIV
18:30
BLU.SINE
19:00
PRIMOŽ & UTRUJENI PROFESORJI
19:00
.ČUNFA
19:00
IMPERIJ
19:00
VITEZI RITMA
19:00
LINA RAHNE
19:00
BIRD-LAND
19:00
MIQUE
19:30
BEJAZZY
19:30
MONSTRU MENTAL
19:30
ALARMA DJ
20:00
GROOVE ENOUGH
20:00
GEMAJ
20:00
ŽIGA MURKO
20:00
DABLA BLUES
20:00
BUH
20:00
LENI KRAVAC
20:00
Z'BORKE
20:00
HAIKU GARDEN
20:30
LAVKA
21:00
BEE GEESUS
21:00
DACHO
21:00

Trnow Park Jam

  • LAVKA
    15:00 - 16:00
  • JIGGY
    16:00 - 18:00
  • BORKA
    18:00 - 19:30
  • MIQUE
    19:30 - 21:00
  • LAVKA
    21:00 - 22:00

Radio Študent stage

  • REŠETANJE: DJ ZENF
    15:00 - 17:00
  • RIDDIM OPERATOR DJ
    17:00 - 20:00
  • ALARMA DJ
    20:00 - 22:00

Škuc stage

  • DARE ACOUSTIC
    16:30 - 17:00
  • HANA FATUR
    17:00 - 18:00
  • AJDA STINA TUREK QUARTET
    18:00 - 19:00
  • BLU.SINE
    19:00 - 20:00
  • GROOVE ENOUGH
    20:00 - 21:00
  • BEE GEESUS
    21:00 - 22:00

Cocta stage

  • ISOMETRIC
    15:00 - 16:00
  • JERNEJ ZORAN & GABER BRIN
    16:00 - 17:00
  • LATIN BOHEMIAN
    17:00 - 18:00
  • MATEJ KRAJNC & ALEX BASS
    18:00 - 19:00
  • PRIMOŽ & UTRUJENI PROFESORJI
    19:00 - 20:00
  • GEMAJ
    20:00 - 21:00

Ziferblat piano open stage

  • PRIZORIŠČE ODPRTO ZA VSE PIANISTE
    12:30 - 15:00

Balkon univerze v Ljubljani

  • TROBILNI ANSAMBEL AKADEMIJE ZA GLASBO
    12:00 - 12:30

Pritličje stage

  • FELIS CATUS
    14:00 - 15:00
  • .ČUNFA
    15:00 - 16:00
  • FREEVERSE
    16:00 - 17:00
  • ŽIGA MURKO
    17:00 - 18:00
  • FELIS CATUS
    18:00 - 19:00
  • .ČUNFA
    19:00 - 20:00
  • ŽIGA MURKO
    20:00 - 21:00

Radio Terminal stage

  • GLASBENE SKUPINE OŠ MAJDE VRHOVNIK IN OŠ BEŽIGRAD
    15:00 - 16:00
  • RADIO TERMINAL
    16:00 - 17:00
  • UČENCI MATEJA MRŠNIKA
    17:00 - 18:00
  • ŽLED
    18:00 - 19:00
  • IMPERIJ
    19:00 - 20:00
  • DABLA BLUES
    20:00 - 21:00

KUD Petkovškovo nabrežje stage

  • PULCIJA
    13:00 - 14:00
  • SUNSHINE & THE LOUD CLOUDS
    14:00 - 15:00
  • LLOYD & BUH PLAY THE BLACK KEYS
    15:00 - 16:00
  • TOMI LORBER IN ORKESTER
    16:00 - 17:00
  • DRETA RIVER BAND
    17:00 - 18:00
  • POSEBEN GUŠT
    18:00 - 19:00
  • VITEZI RITMA
    19:00 - 20:00
  • BUH
    20:00 - 20:30

Centralna Postaja stage

  • TERAPIN
    14:00 - 15:00
  • SANDRA ERPE
    15:00 - 16:00
  • SOFTSKINSON B2B LEVANAEL
    16:00 - 18:00
  • DREAD TAFARIAN
    18:00 - 19:00
  • LINA RAHNE
    19:00 - 20:00
  • LENI KRAVAC
    20:00 - 21:00
  • DACHO
    21:00 - 22:00

Ribji trg

  • PZ GOLOVEC
    14:00 - 14:30
  • ŽPZ GENERACIJA 57
    14:30 - 15:00
  • GLASBENA ŠOLA ARSEM
    15:00 - 16:00
  • ARTISTIK
    16:00 - 16:30
  • PZ SVOBODA MENGEŠ
    16:30 - 17:00
  • VOCIS IMAGO
    17:00 - 17:30
  • PZ SANKOFA
    17:30 - 18:00
  • KUD JEVNICA – PEVSKI ZBOR
    18:00 - 18:30
  • KUD JEVNICA – BOBNARJI
    18:30 - 19:00
  • BIRD-LAND
    19:00 - 19:30
  • BEJAZZY
    19:30 - 20:00
  • Z'BORKE
    20:00 - 20:30

SAE Institute Ljubljana stage

  • ROCK HEROES
    13:00 - 14:00
  • BLUE TOWN'S RADIO
    14:00 - 15:00
  • BURŽUAZIJA
    15:00 - 16:00
  • WE JUST DON'T
    16:00 - 17:00
  • BÜTLI
    17:00 - 18:00
  • DIAREJA EKPLOZIV
    18:30 - 19:30
  • MONSTRU MENTAL
    19:30 - 20:30
  • HAIKU GARDEN
    20:30 - 21:30
No events available!